Умови угоди

Умови угоди
інтернет-магазину Safegood.com.ua

Договір-оферта

Цей текст є угодою між інтернет-магазином Safegood.com.ua, іменованим надалі «інтернет-магазин» та користувачем послуг інтернет-магазину, іменований в подальшому «Покупець» і визначає умови придбання товарів через сайт інтернет-магазину «Safegood.com.ua».

1. Загальні положення
1.1. Цей договір є публічною офертою (у відповідності зі ст. ст. 633, 641, 642 та гол. 63 Цивільного кодексу України ) і містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто через наш інтернет-магазин.
1.2. У разі прийняття умов цього договору (тобто публічної оферти інтернет-магазину), громадянин (або юридична особа), що виробляє акцепт оферти, стає Покупцем. Акцептом є факт оплати замовлення в розмірі 100% на умовах цієї угоди.
2. Терміни та визначення
2.1. «Товар» — перелік найменувань асортименту , представлений в інтернет-магазині.
2.2. «Каталог» — інформація про товари, розміщена в інтернет-магазині.
2.3. «Замовлення» — рішення Покупця придбати товар, оформлене в інтернет-магазині.
2.4. «Інтернет-магазин» — сайт Продавця, призначений для укладення договорів роздрібної купівлі-продажу на підставі ознайомлення Покупця із запропонованими Продавцем описом Товару, що містяться в Каталозі і представленим на фотознімках, за допомогою мережі Інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром — дистанційний спосіб продажу товару.
3. Предмет договору
3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупцю товар, а Покупець зобов'язується оплатити та прийняти товар на умовах Цього договору.
3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж в інтернет-магазині Safegood.com.ua у тому числі:
а) добровільний вибір Покупцем товарів за «Каталогу»;
б) самостійне оформлення Покупцем замовлення в інтернет-магазині;
в) оплата Покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині;
г) виконання та передача замовлення Покупцю у власність на умовах Цього договору.
4. Порядок оформлення замовлення
4.1. Покупець самостійно оформляє замовлення в інтернет-магазині Safegood.com.ua.
5. Вартість і порядок оплати замовлення
5.1. Повна вартість замовлення складається з вартості товару (зазначеної в каталозі) і вартості доставки.
5.2. Для замовлень в межах України доставка здійснюється за тарифами обраної компанії-перевізника.
5.3. Покупець оплачує замовлення будь-яким способом, обраним в інтернет-магазині (в розмірі 100% передоплати, при здійсненні електронного платежу).
6. Доставка замовлення
6.1. Загальний строк доставки товару складається з терміну обробки замовлення та терміну доставки. Термін обробки замовлення — до двох робочих днів. Термін доставки спеціалізованої поштового організацією вказаний в інтернет-магазині і становить приблизно 2-3 робочих дні.
7. Порядок повернення товару
7.1. Покупець має право відмовитися від отриманого товару належної якості протягом чотирнадцяти днів з дати одержання товару, за умови збереження товарного вигляду і споживчих якостей товару. Покупець зобов'язаний повернути товар на склад Продавця за свій рахунок. Продавець повертає Покупцеві вартість оплаченого товару, за вирахуванням витрат, які несе Продавець при поверненні товару, а також різних комісій за переказ грошових коштів, протягом десяти робочих днів з дати отримання возращенного товару на склад.
7.2. При отриманні товару неналежної якості, Покупець має право вимагати заміни неякісного товару на якісний. Продавець задовольняє вимогу Покупця протягом 24 робочих днів з дати пред'явлення Покупцем письмової рекламації по електронній пошті infosafegood@ukr.net.
8. Права та обов'язки сторін
8.1. Покупець зобов'язаний:
а) самостійно оформити замовлення в інтернет-магазині safegood.com.ua.
б) своєчасно оплатити і забрати замовлення на умовах Цього договору.
8.2. Покупець має право вимагати від Продавця дотримання умов Цього договору.
8.3. Продавець зобов'язаний:
а) дотримуватись умов цього договору;
б) передати Покупцю товар у відповідності з обраним зразком за «Каталогом», оформленим замовленням та умовами цього договору;
в) нести повну відповідальність перед Покупцем за виконання замовлення до передачі замовлення Покупця;
г) Продавець не несе відповідальності, не може виступати в якості відповідача в суді і не відшкодовує збитки, які виникли у Покупця через дії або бездіяльності третіх осіб.
9. Відповідальність сторін
9.1. У разі форс-мажорних обставин, документально підтверджених відповідними органами, сторони звільняються від виконання цього договору.
9.2. Сторони докладають максимальних зусиль з метою усунення виникаючих розбіжностей виключно шляхом переговорів. В іншому випадку сторони звертаються в суд.
9.3 Продавець не несе відповідальність за неправильну установку та експлуатацію товарів.

10. Строк дії цього договору
10.1. Цей договір набирає чинності з дати оплати замовлення і діє до виконання всіх умов.