Зберігайте ключі якомога далі від сейфа, коханців і дітей

Заголовок нашої сьогоднішньої статті напевно багатьом здасться банальним. Але, відстежуючи кримінальну хроніку, пов'язану з крадіжками з сейфів, можемо стверджувати, що дана тема залишається актуальною.

Отже, ви вибрали та купили сейф з ключовим замком. У зламостійких моделях, де встановлені сертифіковані надійні ключові замки виробництва Німеччини, Італії, Нідерландів, США це – серйозна перешкода для зломника. І напевно ви прислухались до рекомендацій продавців консультантів і закріпили свій сейф анкерними болтами до підлоги, стіни або меблів. Склали готівку та інші цінні речі в сейф, закрили двері ключем. І залишили ключ неподалік …

99

Вершник на страусі без голови з золотом на мільйон доларів!

В австралійському містечку Менінджі встановлена статуя страуса з сідлом для верхової їзди на пам'ять про бушрейнджера на кличку Людина птах. Мабуть, це єдиний грабіжник в історії, який здійснював свої грабежі сидячи на страусі. На ньому ж він йшов від погоні. За такий незвичайний спосіб пересування Джон Френсіс Пеготті отримав кличку Birdman (Людина птах). Його кістки досі спочивають десь в піщаних пагорбах Куронга разом із золотом і коштовностями на суму не менше 1 мільйона доларів.

698

Цікаві факти з історії шаф для зберігання документів

Перші традиційні шафи для документів були розроблені в 1830-х роках, щоб замінити шафи з отворами для голубиної пошти.

Ранні картотечні шафи в основному виготовлялися з твердих порід дерева, таких як дуб, і робилися трьох / чотириярусними. Звичайно, у міру зростання попиту на ці допоміжні засоби для організації роботи клерків зростала різноманітність стилів і форм офісних меблів. Виробники почали виготовляти шафи для різних категорій людей, щоб задовольнити потреби багатьох професій.

119

Батько сучасного стилю пограбування банків «Барон» Ламм

Герман Ламм вважається одним з найбільш блискучих і ефективних грабіжників банків США епохи сухого закону. Йому приписують звання "батька сучасного стилю пограбування банків". Його банда здійснила десятки успішних пограбувань банків з кінця Першої світової війни до 1930 року, взявши в цілому понад 1 мільйон доларів. Та простий перукар та озброєний фермер завершили злочинну кар’єру грабіжника.

Ламм невідомий більшості людей, тому що у нього не було статусу знаменитості, як у багатьох антигероїв 1930-х років. Але його стиль пограбування банків ліг в основу багатьох гангстерських фільмів і кримінальних романів, які та донині нас розважають і змушують стискати ручки крісла від напруги та співпереживання такій кримінальній романтиці.

1736

Як найкраще заховати меблевий сейф від сторонніх у вас вдома

Роздумуючи про необхідність придбання сейфа додому, заздалегідь вирішите, де його краще встановити.

На жаль, сучасні реалії будівництва багатьох багатоквартирних будинків не дозволяють їх жителям встановити сейф в стіну або підлогу.

Залишаються меблеві сейфи. Вибираючи місце для їх розміщення, потрібно пам'ятати Головне правило "Сейф не повинен впадати в очі стороннім". Чим менше людей буде знати про наявність у Вас сейфа, тим "спокійніше ви зможете спати".

137

Невдале викрадення коштовностей корони привело злодія до багатства!

Одним з найвідважніших шахраїв у світовій історії був полковник Блад, відомий як "Людина, яка вкрала коштовності корони". Як не дивно, король помилував Блада і дав йому землю в Ірландії з річним доходом в 500 фунтів стерлінгів. Адже в Англії того часу страчували за набагато менші провини. З цього моменту аферист став постійним відвідувачем королівського двору.

Є три основні теорії, що пояснюють, чому король Карл помилував Томаса Блада. Справжні причини пограбування і помилування ніколи не будуть відомі, але полковник Томас Блад залишається єдиною особою, яка майже вкрала коштовності корони.

1819

Пістолетні сейфи – безпечне зберігання пістолета вдома

Закони практично всіх країн світу, де передбачені ліцензії на вогнепальну зброю, вимагають для отримання такого дозволу наявність сертифікованого збройового сейфа.

Безумовно, пістолет можна зберігати у звичайному домашньому сейфі разом з іншими цінностями. Але зауважимо, що зазвичай до такого сейфу мають доступ кілька членів сім'ї. У тому числі й ті, хто не має право на володіння зброєю. Для більшої безпеки та надійного зберігання короткоствольної зброї передбачені спеціальні пістолетні сейфи. У таких сейфах розміщуються ложементи для пістолетів. Є спеціальне відділення для набоїв, що закривається на ключ.

Короткий огляд моделей пістолетних сейфів, які ви знайдете в нашому магазині починаючи від самих бюджетних моделей.

198

Поганий хокейний воротар може стати відмінним грабіжником банків!

Аттіла Амбрус (народився 6 жовтня 1967 р.), він же Грабіжник віскі, — угорський грабіжник банків і професійний хокеїст. У 1990-х роках він прославився тим, що здійснив серію таємних «пограбувань джентльменів» в Будапешті та його околицях, працюючи воротарем. Воротарем Амбрус був вельми малоефективним: одного разу за одну гру йому забили 23 шайби, та 88 за відрізок з п'яти ігор.

Проте він зумів стати народним улюбленцем Угорщини, що символізує бурхливі часи встановлення капіталізму в колишній комуністичній державі. Його статус народного улюбленця підвищився після того, як Амбрус почав роздавати квіти касирам банку, яких він пограбував, і посилати пляшки вина невмілим слідчим, які намагалися його зловити. Йому було присвячено шоу кабаре і навіть реп-пісня, що посіла перше місце в чартах, під назвою «The Whisky Robber Is the King».

496

Який сейф варто придбати: новий або вживаний?

Часто потреба в сейфі виникає у людей незалежно від фінансового достатку. Як вибрати оптимальний варіант для домашнього використання ми вже писали в статті: "Як правильно підібрати сейф для дому". Часи зараз складні та, звичайно, багато хто намагається економити, тому після ознайомлення з цінами на нові моделі сейфів, деякі звертають увагу на оголошення про продаж б/у сейфів.

Ми вважаємо, що варто докладніше зупинитися на плюсах і мінусах ідеї покупки старого сейфа.

205

Мільйони доларів, вкрадених з аеропорту імені Джона Кеннеді в ході пограбування Lufthansa не були знайдені

Мільйони доларів, вкрадених з аеропорту імені Джона Кеннеді в ході пограбування Lufthansa не були знайдені 11 грудня 1978 року пів дюжини грабіжників в масках увірвалися в вантажну будівлю авіакомпанії Lufthansa Airlines в аеропорту імені Джона Кеннеді в Нью-Йорку і викрали понад 5 мільйонів доларів готівкою (23 мільйони доларів сьогодні) і майже 1 мільйон доларів в ювелірних виробах. До цього дня пограбування Lufthansa вважається одним з найбільших в історії США. І це ще один приклад злочину, коли вкрадені гроші так і не були повернуті їхнім законним власникам.

695
Показано з 1 по 10 із 186 (19 сторінок)