Вакуумна банда, яка зуміла вчасно зупинитися

Сейфи з грошима і цінностями завжди були ласою здобиччю для злочинців. У спробах заволодіти їх вмістом, що тільки не придумують зловмисники. Іноді вони застосовують грубу силу, змушуючи господаря самого відкрити сейф або просто користуються недбалістю власника. А буває розробляють досить хитромудрі плани незаконного збагачення.

Зазвичай злодіїв ловлять, але є хитруни, які зуміли вчасно зупинитися та уникнути правосуддя. Банда злодіїв, про яку ми розповімо за 5 років з 2006 по 2010 рік здійснила понад 15 пограбувань сейфів мережі паризьких продуктових магазинів Monoprix. Їх здобич склала понад 800 тисяч доларів готівкою. За свій оригінальний спосіб вилучення готівки з сейфів злодії отримали назву "Пилотяги" або "Вакуумна банда".

341

Замки кохання: традиція, історія, сьогодення

Минув черговий День закоханих. Для когось це привід зробити приємне коханій людині, а для когось - звичайний день тижня…

А ми б хотіли розповісти про замки кохання. Їх історію та традиції, пов'язані з ними.

З 2000-х років по всьому світу все більшого поширення набула традиція вішати замки любові на мостах, парканах, пам'ятниках. Зазвичай це простенькі навісні замки, на яких закохана пара пише свої імена або ініціали, іноді дату. Ключ від такого замку викидається в найближчу річку, щоб любов була непорушною.

242

Як один чоловік з Джексонвілла вкрав 20 мільйонів доларів – і майже уникнув покарання

Філіп Ноель Джонсон працював інкасатором на броньованому автомобілі Loomis Fargo протягом 10 років, кожен день роздумуючи, як кинути свою роботу за 7 доларів на годину. Але 29 березня 1997 року 33-річний чоловік вирішив круто змінити своє життя. Замість того щоб провести вечір перед телевізором, Джонсон забрав після закінчення зміни зі сховища майже 20 мільйонів доларів дрібними купюрами та поїхав на вантажівці компанії.

Так що ж за людина була цей злодій втікач, якому майже вдалося пограбувати свого роботодавця на 20 мільйонів доларів?

581

Ціни на сейфи початку століття Російської імперії на прикладі Сущевського заводу

Продовжуємо історичний екскурс у світ виробництва сейфів.

Наприкінці XIX початку XX століття в Російській імперії працювало відразу кілька знаменитих виробників вогнетривких шаф. Так в той час називали сейфи. Ми вже розповідали про фірму "Саламандра" в Києві, фабриці "Сан-Галлі" в Петербурзі, про те, які високоякісні вироби випускала "Фабрика братів Смирнових в Москві", фабрика В.Меллера (W. Moeller) і "ТОВАРИСТВО Сущевського заводу вогнетривких шаф і кухонних плит".

Тепер ми розповімо більш детально про вироби Сущевського заводу і покажемо скільки коштувала вогнетривка шафа даної фабрики на той момент в 1913-1914 році.

381

Таємниця пограбування банку в Клівленді розкрита лише 52 роки потому

Томас Рендел продавав розкішні автомобілі та викладав гольф в передмісті Бостона. Незадовго до його смерті, в травні 2021 року друзі зібралися, щоб попрощатися з приятелем. Рендел, на їхню думку, був прекрасним сім'янином і законослухняним громадянином. Незабаром після того, як друзі пішли Томас помер. До цього часу рак легень позбавив Томаса голосу, так що всі вони так й не дізнались найбільшої таємниці друга.

Як виявилося, останні 50 років він був втікачем, розшукуваним за одне з найбільших пограбувань банків в історії Клівленда. Насправді Томаса Рендела звали Теодор Джон Конрад, і він здійснив одну з найбільших крадіжок з банків в історії Клівленда. Зникнення підозрюваного було загадкою, яка тривала 52 роки.

951

Розшифровка інформації паспортних табличок сейфів європейської сертифікації на прикладі Ferrimax

Незабаром в наш магазин надійдуть сейфи іспанського виробника – компанії "FERRIMAX". Компанія "FERRIMAX" розробляє і виробляє сейфи будь-якого типу від простих до вогнезламостійких вищого рівня захищеності відповідно до європейського стандарту EN 1143-1.

Для "FERRIMAX" важливо, щоб клієнти самостійно могли перевірити відповідність продукції, що покинула завод компанії, різним сертифікатам. На наявність конкретних сертифікатів вказують паспортні таблички - шильди на внутрішній стороні дверей сейфа.

Тому ми вважаємо корисним навести тут розшифровку позначень, розміщених на паспортних табличках органів тестування та сертифікації різних країн. Варто сказати, що дана розшифровка універсальна і підходить для сейфів інших компаній європейської сертифікації.

160

ТОП 10 найбезглуздіших злочинів 2021 року

Ось і промайнув 2021 рік, залишивши по собі спогади, як гарні, так і сумні. Ну а ми нагадаємо читачам Топ-10 найбільш безглуздих та дурних злочинів минулого року.

Щиро сподіваємося розвеселити вас цими курйозними історіями. Бажаємо нікому не потерпати від злочинних дій, а тим більш від таких безглуздих.

615

Різдвяне пограбування Північного банку залишається нерозкритим

За тиждень до Різдва, вночі неділі 19 грудня 2004 року, грабіжники увірвалися в будинки двох менеджерів Північного банку в Белфасті, Північна Ірландія і взяли в заручники їх сім'ї. Люди в масках проінструктували чиновників з'явитися наступного дня на роботу в штаб-квартиру банку і поїхали в понеділок вранці.

Увечері в понеділок після закриття банку озброєна банда забрала зі сховища в цілому 26,5 млн фунтів стерлінгів. Досі справа не розкрита попри масштабне поліційне розслідування, і поки тільки одна людина була заарештована за звинуваченням у відмиванні грошей.

623

З якого металу зроблений цей сейф?

Не так давно одна покупниця поставила таке питання нашому менеджеру консультанту, оглядаючи меблевий сейф SMKO/1, італійського виробника Technomax.

У даній статті хочемо розглянути більш детально, з чого ж виготовлений металевий ящик, що замикається на замок, якому ми довіряємо зберігати наші цінні речі.

259

Пограбування на 875 тисяч рублів в 1906 році стало рекордом за сумою експропріації

Початок 20-го століття ознаменувався бурхливим сплеском революційних рухів. Гроші на революцію бойовики всіх країн добували стандартним шляхом – грабунком. Особливо яскраво революційний бандитизм проявився на території Російської імперії.

7 березня 1906 року 20 молодих людей з маузерами увірвалися в Московське товариство взаємного кредиту. І хоча юнаки, одягнені як фабричні робітники за свідченням очевидців були явно недосвідчені у поводженні зі зброєю, їм вдалося роззброїти чотирьох чергових жандармів. Потім з кабінету вивели директора банку Лебедєва і змусили його відкрити сховище під дулом маузерів. Грабіжники забрали звідти всю готівку: паперовими купюрами та монетами. При цьому повністю проігнорували цінні папери на суму 23 мільйони рублів. Коли на місце прибула поліція, бойовиків вже і слід прохолов.
7 березня був встановлений рекорд експропріацій – грабіжники взяли 875 тисяч рублів!

703
Показано з 1 по 10 із 214 (22 сторінок)
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся з нашою  політикою конфіденційності