Інтернет-магазин "SafeGood"

Ласкаво просимо на сторінки нашого інтернет-магазину, що спеціалізується на продажу сейфів і металевих меблів «SafeGood». Ми є невеликим, але дружним і професійним колективом, що із задоволенням допоможе розібратися у виборі такого актуального на сьогоднішній день виробу, як сейф. Яким же чином ми здійснюємо нашу допомогу, запитаєте Ви? Давайте розбиратися!

  • Ми прагнемо, у першу чергу, не просто продати товар, а допомогти нашим клієнтам придбати сейф, який буде максимально повно відповідати саме їх власним потребам і призначенню (так, призначення сейфу теж варіюється). Допоможемо у підборі оптимального розміру, та у дизайні виробу, щоб він зміг гармонійно доповнити інтер'єр. І навіть якщо так станеться, що серед усіх варіантів готових моделей жоден сейф не підійде, ми зможемо розв’язати питання за допомогою власного виробництва.
  • Досвід більшості наших співробітників обчислюється десятками років, тому Ви можете не сумніватися – вони багато знають про продукцію, за яку розповідають Вам. І це не інформація на рівні випадкових роликів у мережі, де часто вміст, м'яко кажучи, відірвано від повсякденної дійсності. Ці люди на особистому досвіді знайомилися з особливостями різних моделей сейфів та їх конструкцією, системами замикання і роботою різних типів сейфових замків, специфікою монтажу та місця розташування у різних приміщеннях.
  • Важливим пунктом у нашій роботі є наявність салону-магазину “Сейфи, замки” у Києві, в якому Ви можете ознайомитися з більшою частиною продукції з великого списку позицій, що продається нашим інтернет-магазином. Як говорить народна мудрість: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути», чи не так? Саме в салоні-магазині “Сейфи, замки” на вул. Бойчука, 2/34. Ви зможете оцінити, наскільки легко і широко відчиняються двері, яка вага сейфа, особисто перевірити зручність відкривання замку, місткість і специфіку розміщення цінностей різних габаритів безпосередньо у самому сейфі. Хіба це легко реалізувати, якщо користуватися лише картинкою і короткою інформацією з опису?
  • Широкий асортимент продукції забезпечує один з найбільш важливих аспектів для кінцевого користувача – можливість вибору. Ми представляємо сейфи різних типів, наприклад, меблеві, стінні вбудовувані, банківські, збройові, готельні, а також різних класів опору та вогнестійкості. Крім усього вищезгаданого, різноманітність сейфів нашого магазину полягає в тому, що ми працюємо не тільки з українськими виробниками (Лука Сейфи, Паритет-К, Griffon, УХЛ-Маш), але і мануфактурами Італії (Technomax), Південної Кореї (Eagle Safes), Словаччини (Safetronics), Німеччини (MDTB), Росії (Промет, Valberg, AIKO).
  • Ми працюємо швидко, ефективно та максимально якісно. Швидкість доставки забезпечується власною службою, що досттавляє товари по Києву та області. По території України здійсніємо доставку за допомогою відділень Нова Пошта та Ін-Тайм. Гарантію якості забезпечують досвідчені фахівці, що займаються гарантійним ремонтом, так і післягарантійним обслуговуванням придбаної продукції. Як і в звичайних магазинах, у нас ви можете реалізувати право повернення в 14-денний термін за наявності чека і відсутності порушення товарного виду товару, що повертається. Оплату ви можете здійснити у будь-якій зручній для Вас формі: готівковий/безготівковий розрахунок або карткою VISA і MasterCard.

Заходьте на наш сайт, приходьте до нас у салон-магазин, дзвоніть і пишіть на e-mail,
Ви обов'язково залишитеся задоволені.
Інтернет-магазин «SafeGood» чекає Вас!

 

Вход в магазин "Сейфи, замки" . Киев, ул.Бойчука 2/34

 

На сторінках нашого магазину у соціальних мережах Ви знайдете багато додаткової інформації. 

fasebook Инстаграм Pinterest

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся з нашою  політикою конфіденційності