Трейзер для сейфа — що це?

  • Отзывы :0
  • Просмотров: 1037
  • 0

В описі та характеристиках сейфів нашого магазину згадується про наявність чи відсутність в сейфі трейзера. Для деяких клієнтів це слово може здатися незрозумілим. Насправді все просто.

Трейзер - це внутрішнє відділення у сейфі або офісній металевій шафі, яке закривається на окремий замок. Основне призначення трейзера полягає у тому, щоб обмежити доступ до вмісту сейфу користувачам меншого рівня доступу при відкритті зовнішніх дверей.

Залежно від призначення сейфу, вміст відділення, що замикається може бути різним. Наприклад, трейзер в офісних і бухгалтерських сейфах часто називають «касовою чарункою» і зберігають у ньому печатки організації, штампи, трудові книжки, бланки суворої звітності, флешки, невеликі суми грошей, що лежать окремо від документів або самих документів вищого рівня доступу.

Трейзер у сейфах для зброї називають «відділенням для патронів». Зрозуміло, що головне призначення трейзера у таких сейфах - роздільне зберігання зброї і набоїв.

У трейзері домашнього сейфа є сенс зберігати небезпечні медикаменти, гроші, ювелірні прикраси. Особливо, це важливо, якщо у вашій квартирі можливе користування сейфом при сторонніх. Наприклад, якщо на вечірці Ви захочете похвалитися своєю колекцією марок перед друзями, трейзер захистить цінні або дуже особисті речі, не призначені для сторонніх очей.

Использование трейзера в сейфах