Декілька курйозних та оригінальних пограбувань сейфів

  • Отзывы :0
  • Просмотров: 1052
  • 0

Протягом усієї історії людства з появою приватної власності одні намагаються заховати свої заощадження надійніше, інші безкарно скористатися чужим добром.
Ми підготували добірку курйозних і оригінальних пограбувань сейфів.

Перед пограбуванням потрібно добре виспатися.

Цим правилом знехтував 23-річний ведмежатник на Кіпрі. У результаті його пограбування банківського сейфа перетворилося на комедію. Намагаючись зламати сейф одного з банків у Нікосії злочинець сильно втомився і вирішив відпочити і поспати на місці злочину. Так, сплячим, він був виявлений прибиральником. Розбуджений крадій спробував втекти, але був затриманий поліцією.

Не знаєте, як відкрити сейф? Google підкаже.

Двоє злочинців вирішили пограбувати два сейфи з грошима у розважальному центрі Колорадо. Йдучи на справу, вони всерйоз розраховували підібрати код до сейфів вручну.
Безпосередньо у процесі підбору горезловмисники зрозуміли, що вгадати код зовсім не просто. І можливо їм так й довелося б піти ні з чим. Але на їх щастя у сусідній кімнаті знайшовся ноутбук без пароля, підключений до Інтернету. Тому вони вирішили пошукати інформацію про злом сейфів цієї марки у всесвітній мережі. І змогли у Google знайти відповіді на свої питання й дієві поради. У результаті, виконавши інструкції, злодії забрали 12 тисяч доларів. І звичайно ж захопили з собою ноутбук, що приніс їм успіх.
Ars Technica повідомляє, що це далеко не перший випадок, коли Інтернет «допоміг» зловмисників вчинити злочин.

Обережніше з вибухівкою!

Двоє грабіжників вирішили відкрити банківський сейф у передмісті Брюсселя за допомогою вибухівки. Але вибух вийшов таким сильним, що половина будівлі банку обрушилося. Шум від вибуху почули у поліцейській дільниці, розташованій у декількох кварталах.
Прибувши на місце злочину, співробітники правопорядку знайшли важко пораненого чоловіка. Грабіжника встигли доставити в госпіталь, де він і помер. Його мертвого співучасника виявили під час розбору завалів. У злочинців знайшли документи, за якими з'ясували, що обидва грабіжники були громадянами Косово.
Найцікавіше, що шансів на успіх у невдалих ведмежатників не було ніяких. Як розповів співробітник банку, при спробі злому сейфа всі купюри автоматично заливаються незмивною фарбою.

Постраждали заради зарплати прибиральниці

Зграя злодіїв вдало і безкарно обкрадала офіси в Києві, забираючи комп'ютери та оргтехніку. Так вони з успіхом здійснили чотири крадіжки.
Але здійснюючи п'яту крадіжку ватажок побачив на офісному столі записку з привабливим змістом: «Галя, привезені вчора з банку гроші у сейфі. Великими купюрами, як ти і просила». Прочитавши записку, зловмисники стали шукати сейф.
Металевий ящик виявився в невеликій підсобці. Старенький і обшарпаний сейф радянського виробництва не піддався натиску непідготовлених зломщиків. Помудрив над замком, вирішили забрати сейф з собою. Вп'ятьох злодії насилу дотягли пятисоткилограммовый сейф до сходів. Але сходи виявилася занадто старими і під вагою сейфа провалилились. Залізний монстр пролетів у вільному падінні близько 10 метрів разом з невдалими зловмисниками. Впавши на підлогу нижнього поверху, вони відчули, що самостійно залишити місце злочину вже не зможуть. Довелося їм викликати швидку і здаватися поліції.
Як потім виявилося, їх "праця" еквівалентна вельми скромній сумі 1200 гривень — саме стільки було залишено на зарплату офісної прибиральниці.

Йдучи на «справу», перевірте своє здоров'я.

Це пограбування ретельно планувалося і продумувалося трьома професіоналами кілька місяців. Метою зломщиків була квартира матері відомого бізнесмена в Тель-Авіві, власника футбольного клубу.
У день пограбування злочинці успішно пройшли повз сидівшого у вестибюлі охоронця, відключили сигналізацію у квартирі і зламали двері, після чого зайнялися пошуком коштовностей і зломом сейфа.
Але раптово один з бандитів відчув сильний біль у грудях і попросив відвезти його в лікарню. Кинувши все, співучасники поїхали за медичною допомогою. Але було пізно, від серцевого нападу бандит помер у лікарні.

Екскаватор – як знаряддя злому сейфа

В австралійському місті Канберра злочинці вирішили не морочитися і придумувати складний план. Зловмисники просто проломили стіну будинку ковшем екскаватора і вивезли сейф зі значною сумою готівки на самоскиді.
Для вчинення злочину злодії викрали 20-тонний екскаватор і 3-тонний самоскид, які потім поліція знайшла спаленими.