Сейф короля для любовного листування

  • Отзывы :0
  • Просмотров: 823
  • 0

Через два століття унікальний шедевр мистецтва італійських ковалів був любовно відновлений у німецькій мануфактурі Döttling. На це знадобилося 19 місяців делікатної роботи.

Сейф, виготовлений у 1872 році знаменитими братами Моросини у Мілані, мабуть, був замовлений Віктором Еммануїлом II, який царював з 1861 по 1878 рік в Італії. Королівське походження сейфа видно на його внутрішніх дверях, прикрашених мідними прикрасами, які завершуються королівським гербом будинку Савойї з короною.

Неймовірно розкішний дизайн сейфа і механізмів привертає увагу. За словами нащадків очевидців, король використовував сейф виключно для зберігання любовних листів і пам'ятних речей його багаторічної коханки, а потім другої дружини, Рози Верчеллана.

 

У 1847 році, коли Розі Верчеллана було всього 14 років, вона полонила серце 24-річного короля, який вже був одружений на королеві Аделаїді Австрійської. Позашлюбні стосунки, які були досить пікантними з-за молодого віку і скромного походження Рози (вона була дочкою єгеря), тривали протягом 22 років. За цей час у Віктора Еммануїла народилося вісім дітей у шлюбі з королевою.

Тривалий роман закінчився в 1869 році церковної весіллям. До цього часу король вже був відлучений від католицької Церкви. Відносини з Розою Верчеллана, широко відомої як "La Bela Rosin", тривали до кінця життя Віктора Еммануеля і привели до появи ще двох дітей.

Про те, що сейф братів Моросини був викований для любовної листування короля з його давньою коханкою, а пізніше й дружиною, свідчать дві чудові деталі на внутрішніх дверях, які були вигравірувані як секретний код. Заховані під королівською короною і написом, обидві внутрішні дверні деталі вигравірувані трояндою, оточеній серцеподібною гребенем, який відкривається вгору. "Rosin", перше ім'я великої любові короля, означає "троянда" італійською мовою.

Джерело: www.doettling.com

 

 

королевский сейфСейф для короля

 

 

 

Ручки королевского сейфаКоролевский сейф