Не довіряйте білявкам код від сейфа

  • Отзывы :0
  • Просмотров: 826
  • 0
Білявка Мері Кетлін Хант була просто на сьомому небі від щастя, адже їй дістався багатий наречений, і вона вже мріяла про всі принади розкішного життя і безбідної старості. Але коханий раптово поставив жирний хрест на планах красуні, розірвавши заручини. Тому, щоб хоч трохи пом'якшити падіння" при розставанні, дівчина вирішила взяти у колишнього нареченого коштовності на кругленьку суму в $2,1 млн. Принаймні, саме так здалося самому потерпілому — президенту компанії "Simply Organic", Скотту Патріку Мітчеллу.

Мітчелл стверджував, що тільки його колишня наречена знала комбінацію цифр, за допомогою якої можна відкрити сейф.
Природно він подав на колишню наречену до суду, стверджуючи, що дівчина, будучи у змові зі своєю власною матір'ю, вкрала його ювелірні вироби, повідомивши вищезазначену вартість. З показань потерпілого, серед коштовностей, зниклих з його сейфа, було кілька діамантових кольє, ні багато, ні мало 147 золотих кілець і 172 алмазу в додачу!
Також, за заявою Мітчелла, всі ці ювелірні вироби були придбані ним не одноосібно, а разом з групою інвесторів під час кризи 2008 року. Тоді коштовності обійшлися їм лише в $900 тисяч, однак на момент крадіжки їх вартість істотно зросла до тих самих $2.1 мільйонів. І крім Мері ніхто в таємницю коду його скарбниці ніхто так і не був висвячений. Потерпілий передав поліції записи з камер відеоспостереження, встановлених в його будинку, і розповів слідчим, що ювелірні вироби пропали вже після факту розірвання заручин з Хант і скасування весілля.
У період, що трохи передує судовим розглядам дівчина продала свій будинок і переїхала до себе на батьківщину — в Вірджинію. Але варто відзначити, що буквально перед самим переїздом Мері і її мати були помічені в поштовому відділенні — вони відправляли в Вірджинію посилку. Службовці пошти зареєстрували, що відсилається ноутбук і старовинна платівка, при цьому жінки наполягали на страховці пакету максимально допустиму суму — $50 тисяч.
А найцікавішою частиною історії було те, що трохи згодом, Мітчеллу подзвонив здивований батько дівчини і повідомив, що на пошту у Вірджинії прийшла дивна посилка з золотом, сріблом та діамантами. Саме після цього дзвінка бізнесмен вирішив перевірити свій сейф і був неприємно здивований тим, що його просто пограбували. Але коли поліція прийшла до батька дівчини вилучити цінності, він став розповідати, що був п'яний цілих п'ять днів поспіль і про свій дзвінок, само собою, абсолютно нічого не пам'ятає.
Суд триває вже довгих два роки... 
А ми, в свою чергу, радимо Вам, нашим клієнтам, нікому не повідомляти код від сейфа, щоб уникнути неприємних наслідків.

Источник: nypost.com