«Велике» новозеландське пограбування

Це пограбування 1956 року, яке згодом стало відомим як "Пограбування на набережній" було найбільшим пограбуванням у Нової Зеландії до 2006 року. Воно  було виконано з військовою точністю, і грабіжники не залишили по собі нічого, окрім закопченого офісу та порожнього сейфа.

Злочин з пограбування офісу Комісії водної промисловості на 20 тисяч фунтів стерлінгів був ретельно спланованим.  Він був здійснений без особливого насильства, глибокої ночі. Грабіжники втекли так само швидко й тихо, як і прийшли.

156

Кешбокси — переносні скриньки для зберігання цінних речей

Грошові купюри, прикраси, документи та цінні сімейні сувеніри – це предмети, які варто зберігати у надійному місці. Металева скринька, що замикається на замок, допоможе вам у цьому, оскільки захистить гроші та цінності від доступу сторонніх осіб. Вона буде корисна як в офісі, так і вдома.

41

Як пограбування банку мало не призвело до війни США з Канадою

На третьому році Громадянської війни в США близько 20 агентів Конфедерації здійснили рейд з Канади на місто Сент-Олбанс у штаті Вермонт. 19 жовтня 1864 року чоловіки пограбували три міські банки та вбили людину, перш ніж перетнути кордон з Канадою. Чотирнадцять рейдерів незабаром було заарештовано. Їх тричі притягали до суду та щоразу звільняли канадські судді. Рейд та судові рішення погіршили відносини між Канадою та США, які й без того були напруженими. Багато американських газет висловили обурення і закликали до війни з Канадою та Великобританією

188

Шафи та сейфи для безпечного зберігання документів – яку модель вибрати?

Втрата документів може коштувати дуже дорого. Як персональних, і корпоративних. Варто подумати, як захистити їх від пошкоджень, пожежі та насамперед від крадіжки. Яку модель металевої шафи вибрати? Правильне зберігання документів – одне з найважливіших завдань кожної компанії. Особливо зараз – в епоху нових правил захисту персональних даних. У законі чітко зазначено, що ми маємо захищати документи, які містять персональні дані, забезпечуючи відповідний доступ до них.

126

Пограбування банку заради порятунку доньки

В історії пограбувань банків нерідко траплялися випадки, коли бандити захоплювали в заручники сім'ї банківських службовців. Зауважимо, що у сховищах стали широко використовувати часові замки саме з цієї причини.

У даній події бандити не лише змусили взяти гроші з банківського сховища керівника філією Bank of America у Вісті, захопивши її доньку в заручники. На суді вони звинуватили нещасну матір у пособництві.

172

Десять найбезпечніших чохлів для транспортування зброї літаком

Американці пишаються своїм правом володіти вогнепальною зброєю та активно ним користуються. Якщо житель США запланував поїздку за кордон або в інший штат зі зброєю, то він може долетіти до місця призначення зі своїм пістолетом, минаючи інші, повільніші види транспорту.

Ми наведемо найпопулярніші чохли для зброї, схвалені TSA (Адміністрація транспортної безпеки (США)),для різних бюджетів та потреб.

128

Три пограбування та один касир

Список знаменитих і сумнозвісних грабіжників банків епохи Депресії в США довгий. Однак ми розповімо історію про менш відомих, але настільки ж зухвалих злочинців, які в період з 1930 по 1932 рік не менше трьох разів грабували Державний банк Манделейна. І щоразу у центрі подій опинявся касир Мілан К. Мотт та його сім'я.

241

Антикварні сейфи. Різні стилі та приклади найдорожчих моделей

Цінність старовинного сейфа залежить від його дизайну, рідкості та стану, але головна проблема полягає в тому, щоб визначити, коли було виготовлено старий сейф. Пошук виробника – перший крок. Потім шукають якісь унікальні чи виняткові особливості, які відрізняють конкретний сейф від інших моделей та визначають епоху. І, безумовно, особливо цінні сейфи зі своєю історією.

254

Пограбування банку за допомогою лічильної машини було розкрито, але злочинця не покарано

Більшість значних пограбувань банків є сенсаціями, але рідко вони бувають успішними. Майже 90% грабіжників затримують протягом 72 годин після пограбування, а в решті 9,9 % випадків - справа розкривається ще протягом кількох тижнів. Невелика кількість пограбувань так й залишаються нерозкритими. Пограбування Державного банку Індії примітно тим, що воно було розкрито, але злочинця не покарано.

300

Як зберігати гроші в офісі?

Кожна компанія існує, щоб заробляти гроші. Незалежно від галузі, в якій ви працюєте, незалежно від характеру та профілю компанії - ви отримуєте гроші. Що робити з грошима, які ми повинні зберігати в офісі?

Одне можна сказати напевно: гроші мають бути в безпеці, відокремлені від сторонніх осіб, захищені від знищення. Як найкраще зберігати готівку в офісі?

Немає однієї простої відповіді. 

Перелічимо наявні можливості.

273
Показано з 1 по 10 із 229 (23 сторінок)
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся з нашою  політикою конфіденційності