Пограбування банку за допомогою лічильної машини було розкрито, але злочинця не покарано

Більшість значних пограбувань банків є сенсаціями, але рідко вони бувають успішними. Майже 90% грабіжників затримують протягом 72 годин після пограбування, а в решті 9,9 % випадків - справа розкривається ще протягом кількох тижнів. Невелика кількість пограбувань так й залишаються нерозкритими. Пограбування Державного банку Індії примітно тим, що воно було розкрито, але злочинця не покарано.

108

Як зберігати гроші в офісі?

Кожна компанія існує, щоб заробляти гроші. Незалежно від галузі, в якій ви працюєте, незалежно від характеру та профілю компанії - ви отримуєте гроші. Що робити з грошима, які ми повинні зберігати в офісі?

Одне можна сказати напевно: гроші мають бути в безпеці, відокремлені від сторонніх осіб, захищені від знищення. Як найкраще зберігати готівку в офісі?

Немає однієї простої відповіді. 

Перелічимо наявні можливості.

154

Механічний чи електронний замок? Плюси та мінуси

Одне з найпоширеніших питань покупців сейфів – "Що вибрати? Сейф з механічним замком або електронним"?

Розберімо для вас плюси та мінуси цих замків. Оскільки всі вони заслуговують на довіру та пропонуються майже за однаковою ціною, поглянемо на їх характеристики.

142

Тунель до багатства

Це реальна історія ще одного великого пограбування банківських сейфів, яке залишається нерозкритим до сьогодні.

У довгі великодні вихідні з 8 по 11 квітня 1977 року сталося пограбування Standard Bank у Крюгерсдорпі, Південна Африка. Грабіжники проникли у банківське сховище, прорив тунель під будівлею. Під час пограбування було вкрадено понад 400 000 рандів, що еквівалентно понад 19,5 мільйонів рандів на сьогодні (1,1 мільйона доларів США).

268

Старовинні навесні замки з таємницями

Слюсарі Середньовіччя при виготовленні надійних дверних замків намагалися вигадати свої витончені секрети. Зробити все можливе, щоб злочинець висушив собі мізки, в розв'язанні питання: "Як же відкрити цей замок?".

Фіктивні чи приховані замкові щілини були на той час дуже популярні. Хочемо запропонувати нашим читачам розглянути два старовинні навісні замки, механізм відкриття яких зовсім не очевидний.

222

Автомобільний сейф для зброї

Компанія Grey Man Tactical із Луїзіани, США представляє нову модель автомобільного сейфа для перевезення зброї. Це транспортувальний комплект, який складається з автомобільної стійки для гвинтівки із замком та сейфа для пістолета RMPX.

Комплект #303 від Grey Man Tactical, розроблений як дійсно міцне та надійне рішення для кріплення зброї в автомобілі та є оптимальним варіантом для власників вогнепальної зброї.

339

Що таке Winder у сейфах і наскільки він безпечний для годинників

Найкращий спосіб захистити дорогий годинник — це сейф. Але це має бути не просто надійний сейф. Ексклюзивний годинник рекомендується зберігати в сейфі зі спеціальним відсіком Winder, оснащеним пристроєм підзаводу годинника.

Наявність такого сейфа принесе власнику душевний спокій та впевненість, що його улюблений годинник у цілості та безпеці.

290

Вакуумна банда, яка зуміла вчасно зупинитися

Сейфи з грошима і цінностями завжди були ласою здобиччю для злочинців. У спробах заволодіти їх вмістом, що тільки не придумують зловмисники. Іноді вони застосовують грубу силу, змушуючи господаря самого відкрити сейф або просто користуються недбалістю власника. А буває розробляють досить хитромудрі плани незаконного збагачення.

Зазвичай злодіїв ловлять, але є хитруни, які зуміли вчасно зупинитися та уникнути правосуддя. Банда злодіїв, про яку ми розповімо за 5 років з 2006 по 2010 рік здійснила понад 15 пограбувань сейфів мережі паризьких продуктових магазинів Monoprix. Їх здобич склала понад 800 тисяч доларів готівкою. За свій оригінальний спосіб вилучення готівки з сейфів злодії отримали назву "Пилотяги" або "Вакуумна банда".

748

Замки кохання: традиція, історія, сьогодення

Минув черговий День закоханих. Для когось це привід зробити приємне коханій людині, а для когось - звичайний день тижня…

А ми б хотіли розповісти про замки кохання. Їх історію та традиції, пов'язані з ними.

З 2000-х років по всьому світу все більшого поширення набула традиція вішати замки любові на мостах, парканах, пам'ятниках. Зазвичай це простенькі навісні замки, на яких закохана пара пише свої імена або ініціали, іноді дату. Ключ від такого замку викидається в найближчу річку, щоб любов була непорушною.

718

Як один чоловік з Джексонвілла вкрав 20 мільйонів доларів – і майже уникнув покарання

Філіп Ноель Джонсон працював інкасатором на броньованому автомобілі компанії Loomis Fargo протягом 10 років, кожен день роздумуючи, як кинути свою роботу за 7 доларів на годину. Але 29 березня 1997 року 33-річний чоловік вирішив круто змінити своє життя. Замість того щоб провести вечір перед телевізором, Джонсон забрав після закінчення зміни зі сховища майже 20 мільйонів доларів дрібними купюрами та відправився в Мексіку на вантажівці компанії.

Так що ж за людина була цей злодій втікач, якому майже вдалося пограбувати свого роботодавця на 20 мільйонів доларів?

925
Показано з 1 по 10 із 221 (23 сторінок)
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся з нашою  політикою конфіденційності