Шафи та сейфи для безпечного зберігання документів – яку модель вибрати?

Втрата документів може коштувати дуже дорого. Як персональних, і корпоративних. Варто подумати, як захистити їх від пошкоджень, пожежі та насамперед від крадіжки. Яку модель металевої шафи вибрати? Правильне зберігання документів – одне з найважливіших завдань кожної компанії. Особливо зараз – в епоху нових правил захисту персональних даних. У законі чітко зазначено, що ми маємо захищати документи, які містять персональні дані, забезпечуючи відповідний доступ до них.

51

Пограбування банку заради порятунку доньки

В історії пограбувань банків нерідко траплялися випадки, коли бандити захоплювали в заручники сім'ї банківських службовців. Зауважимо, що у сховищах стали широко використовувати часові замки саме з цієї причини.

У даній події бандити не лише змусили взяти гроші з банківського сховища керівника філією Bank of America у Вісті, захопивши її доньку в заручники. На суді вони звинуватили нещасну матір у пособництві.

123

Десять найбезпечніших чохлів для транспортування зброї літаком

Американці пишаються своїм правом володіти вогнепальною зброєю та активно ним користуються. Якщо житель США запланував поїздку за кордон або в інший штат зі зброєю, то він може долетіти до місця призначення зі своїм пістолетом, минаючи інші, повільніші види транспорту.

Ми наведемо найпопулярніші чохли для зброї, схвалені TSA (Адміністрація транспортної безпеки (США)),для різних бюджетів та потреб.

88

Три пограбування та один касир

Список знаменитих і сумнозвісних грабіжників банків епохи Депресії в США довгий. Однак ми розповімо історію про менш відомих, але настільки ж зухвалих злочинців, які в період з 1930 по 1932 рік не менше трьох разів грабували Державний банк Манделейна. І щоразу у центрі подій опинявся касир Мілан К. Мотт та його сім'я.

179

Антикварні сейфи. Різні стилі та приклади найдорожчих моделей

Цінність старовинного сейфа залежить від його дизайну, рідкості та стану, але головна проблема полягає в тому, щоб визначити, коли було виготовлено старий сейф. Пошук виробника – перший крок. Потім шукають якісь унікальні чи виняткові особливості, які відрізняють конкретний сейф від інших моделей та визначають епоху. І, безумовно, особливо цінні сейфи зі своєю історією.

188

Пограбування банку за допомогою лічильної машини було розкрито, але злочинця не покарано

Більшість значних пограбувань банків є сенсаціями, але рідко вони бувають успішними. Майже 90% грабіжників затримують протягом 72 годин після пограбування, а в решті 9,9 % випадків - справа розкривається ще протягом кількох тижнів. Невелика кількість пограбувань так й залишаються нерозкритими. Пограбування Державного банку Індії примітно тим, що воно було розкрито, але злочинця не покарано.

233

Як зберігати гроші в офісі?

Кожна компанія існує, щоб заробляти гроші. Незалежно від галузі, в якій ви працюєте, незалежно від характеру та профілю компанії - ви отримуєте гроші. Що робити з грошима, які ми повинні зберігати в офісі?

Одне можна сказати напевно: гроші мають бути в безпеці, відокремлені від сторонніх осіб, захищені від знищення. Як найкраще зберігати готівку в офісі?

Немає однієї простої відповіді. 

Перелічимо наявні можливості.

238

Механічний чи електронний замок? Плюси та мінуси

Одне з найпоширеніших питань покупців сейфів – "Що вибрати? Сейф з механічним замком або електронним"?

Розберімо для вас плюси та мінуси цих замків. Оскільки всі вони заслуговують на довіру та пропонуються майже за однаковою ціною, поглянемо на їх характеристики.

235

Тунель до багатства

Це реальна історія ще одного великого пограбування банківських сейфів, яке залишається нерозкритим до сьогодні.

У довгі великодні вихідні з 8 по 11 квітня 1977 року сталося пограбування Standard Bank у Крюгерсдорпі, Південна Африка. Грабіжники проникли у банківське сховище, прорив тунель під будівлею. Під час пограбування було вкрадено понад 400 000 рандів, що еквівалентно понад 19,5 мільйонів рандів на сьогодні (1,1 мільйона доларів США).

367

Старовинні навесні замки з таємницями

Слюсарі Середньовіччя при виготовленні надійних дверних замків намагалися вигадати свої витончені секрети. Зробити все можливе, щоб злочинець висушив собі мізки, в розв'язанні питання: "Як же відкрити цей замок?".

Фіктивні чи приховані замкові щілини були на той час дуже популярні. Хочемо запропонувати нашим читачам розглянути два старовинні навісні замки, механізм відкриття яких зовсім не очевидний.

340
Показано з 1 по 10 із 226 (23 сторінок)
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся з нашою  політикою конфіденційності