Питання та відповіді

Де купити сейф?

Придбати сейф для своїх потреб ви можете як у роздрібному магазині, яких досить велика кількість у великих містах, так і замовивши в інтернет-магазині, скориставшись фільтром підбору необхідних параметрів.

Який сейф найкраще підійде для дому?

Ми б порекомендували сейф невеликих габаритів, що зручно розміститься на полиці меблів і буде схований від сторонніх очей. Крім цього бажано, щоб сейф був сертифікований на зламостійкість, тоді він стане серйозною перешкодою для зловмисників, які проникли у будинок: різання/свердління приверне увагу сусідів, а серйозний замок не дасть можливості швидко відкрити сейф відмичкою.

Основні види сейфів.

На сьогодні виділяють такі види, спираючись на мету призначення:

  • Банківські сейфи;
  • меблеві сейфи;
  • вбудовувані сейфи;
  • збройові сейфи;
  • офісні сейфи;
  • готельні сейфи.

При цьому, представники кожної категорії можуть за необхідності бути зламостійкі, вогнетривкими або мати інші види опору до специфічних методів впливу.

Спеціалізований магазин сейфів. Які переваги?

Саме в такому магазині Ви зможете особисто оцінити зручність використання, зрозуміти який вид замку Вам більш комфортний у застосуванні, остаточно визначити потрібний розмір і тип сейфа. Крім того, там Ви зможете отримати найповнішу інформацію про моделі, типи замків, специфіку кріплення та розташування, особливості функціонування, правила експлуатації та інші важливі питання так або інакше пов'язані з купівлею сейфа.

Чи необхідний сейф для зброї?

Сучасне законодавство прямо вказує на необхідність обмеження доступу до будь-якого виду вогнепальної зброї, будь то маленький пістолет або солідних розмірів гвинтівка. Це захист від того, що зброя може потрапити до "не тих рук" (друзі, знайомі, діти) чи бути використана у стані неконтрольованої агресії (т. зв. афекту). Металеве сховище з окремим замком повністю відповідає нормам зберігання зброї, яким і є збройовий сейф, тільки для зручності доповнено фіксаторами ствола, поличками та скриньками для набоїв.

Як відкрити сейф при втраті ключа/коду?

У такому разі головне не намагатися робити розтин самостійно, щоб не пошкодити важливі елементи замикання. А для розв’язання питання зверніться до фахівців з аварійного відкриття замків. Їх можна знайти в Інтернеті як представників окремої служби, так і тих, що перебувають у штаті компаній, які займаються продажем сейфів. Назва моделі сейфа та/або його фотографія значно прискорить визначення вартості послуги та можливості "чистого" відкриття без пошкодження структури виробу. Деякі невдалі приклади спроб самостійного відкриття сейфів ми зібрали у статті: Премія Дарвіна для власників збройових сейфів.

Які класи опору до злому сейфів?

За кордоном (у різних європейських, американських та азійських регіонах) і на території пострадянського простору класифікація зламостійкості дещо різниться, що легко може викликати плутанину в необізнаної людини. Тому зверніться з цим питанням до консультантів спеціалізованих магазинів, щоб визначити, який клас опору до зламу сейфа потрібен саме у Вашому випадку. 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся з нашою  політикою конфіденційності